site templates free download

Müzik Ölmez

ORHAN ÖLMEZ ve DERYA DERİN den
DOYA DOYA aşk ı his sedeceğiniz yep yeni bir düet

ORHAN ÖLMEZ, sözü ve müziği DERYA DERİN ’e ait olan, ‘’DOYA DOYA’’ isimli şarkıyı, yine DERYA DERİN ile birlikte yorumladı.Önümüzdeki günlerde, bahar ve yaz aylarına damgasını vuracak olan,‘’DOYA DOYA’’ isimli şarkı, 14 Şubat Sevgililer Gününde ilk kez görücüye çıktı. Şimdilerde, ORHAN ÖLMEZ ve DERYA DERİN yayınlanacak olan‘’DOYA DOYA’’isimli romantik şarkının heyecanını yaşıyorlar.

DERYA DERİN, uzun yıllar süren sahne çalışmaları ve şarkı yazma sürecini bu çalışma ile başka bir platforma taşıyarak müzik sevenlerin huzuruna çıkıyor. Adana doğumlu olan DERYA DERİN, uzun yıllar İzmir ‘de görev alarak,sahnelerde performans sergilemiş bir solist ve bestecidir.

Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden mezun, aynı zamanda ‘tambur’ çalan sanatçı, daha çok, Geleneksel Türk Müziği ve Alaturka tarzındaki Besteleri ile dikkat çekmektedir.

Bir dönem, müzik öğretmenliği yapmış, TRT çatısı altında çalışmıştır. Ayrıca, İzmir Devlet Korosunda, solist olarak halen görev yapmaktadır.

Yurt içi ve Yurtdışında sayısız konser, etkinlik ve festivallerde solist olarak görev yapmış olan, DERYA DERİN, ORHAN ÖLMEZ ile yapmış olduğu bu çalışma ile huzurlarınızda.


Orhan ÖLMEZ & Derya Derin Düet

Müzik Ölmez Yapıtı

BİZİ TAKİP ET